www.pulsdruk.pl    mapa serwisu

WYCENY: puls@pulsdruk.pl

drukarnia
ctp
zamowienie
ftp
faq
dojazd
kontakt
Poligrafia

poligrafia

Działalność drukarni PULS opiera się na wysoce specjalistycznym sprzęcie pozwalającym na świadczenie niezwykle szerokiej gamy usług poligraficznych. Wszystkie charakteryzuje idealna jakość wydruku i krótkie terminy realizacji. Dzięki korzystaniu z systemu naświetlania CTP nasze produkty to ekonomiczność połączona ze skutecznością. To także solidność i precyzja wykonania, czyli wszystko to, czego oczekują od nas Klienci.

Nasza firma to znakomite połączenie pracy trzech działów:

  • Pierwszy z nich to park maszyn offsetowych, w którym pracuje czterokolorowa Shinohara 66, czterokolorowa Shinohara 75 B2 z CIP-3, a także Romayor 314.
  • Drugim działem jest introligatornia, gdzie obsługa korzysta z taśmowca Hohner do oprawy zeszytowej, falcerki GUK na sześć kaset i dwa noże oraz oklejarki Pony 3020. Wyposażenie introligatorni to także: sztanctygle B2, bigówka, wiertarka dwugłowicowa i zszywarki.
  • Drukarnia dysponuje także profesjonalną przygotowalnią offsetową z naświetlarką CTP firmy Heidelberg "Suprasetter B2" fabrycznie nowa zainstalowana w 2013 roku, oraz nowoczesnym studiem DTP oraz drukarką do personalizacji druków.

Zakres świadczonych usług:

  • Druk offsetowy - Dzięki wyposażeniu drukarni PULS w najnowocześniejsze maszyny drukujące firma oferuje swoim klientom jedno i wielokolorowy druk offsetowy z zastosowaniem systemu CIP-3. W zakresie drukowanych przez nią produktów Klienci znajdą książki i czasopisma, kalendarze trójdzielne i planszowe, broszury, ulotki, foldery, teczki, wizytówki tłoczone i puchnące, papiery firmowe, stendy, bloczki, druki samokopiujące, naklejki na papierze oraz na folii.
  • Introligatornia z kolei zapewnia oprawę książek w miękką i twardą oprawę, oprawę kalendarzy, numerację, oprawę broszurową, kaszerowanie, sztancowanie, perforację, a także wiercenie otworów.
  • Przygotowalnia offsetowa za sprawą studia DTP i pracujących tam wykwalifikowanych i niezwykle kreatywnych grafików umożliwia realizację każdego zlecenia graficznego. Naświetlanie matryc w technologii CTP gwarantuje zachowanie najwyższej jakości projektu w trakcie druku.

Drukarnia PULS to nowoczesna firma specjalizująca się w produkcji materiałów poligraficznych i reklamowych najwyższej jakości. Druki wykonujemy na papierach, kartonach, foliach samoprzylepnych i kalkach. Nasze nowoczesne maszyny, najlepsze powierzchnie drukarskie oraz wiedza i doświadczenie gwarantują naszym Klientom elastyczną i ekonomiczną produkcję przy zachowaniu najwyższej jakość druku. Zawsze oddajemy Klientom gotowe rozwiązania idealnie dopasowane do ich potrzeb. Rozwiązania, które wyróżnią, przyciągną uwagę i pomogą zareklamować.